strona głónamapa stronykontakt

Reine-Claire Lussier

Reine-Claire Lussier

Pranarianka prowadząca aktywny tryb życia

Supreme Master Television, Między Mistrzem a uczniami: 14, 21,28.XI., 5.XII.2010 r.


63 letnia Reine-Claire Lussier żyje jako pranarianka od 10 lat i jest dyrektorem Szkoły Świadomego Życia w Kanadzie - miejsca stworzonego z myślą o tych, którzy chcą przejść głęboki proces transformacji, ludzi świadomych tego, co dzieje się na planecie i którzy chcą uczestniczyć w przebudzeniu ludzkości.

„(...) Krokiem do sukcesu jest, by nigdy nie jeść, kiedy jesteśmy głodni i uczyć nasze komórki, ćwiczyć je, żeby pamiętały o odżywianiu się praną, a wtedy przeprogramują ten fałszywy kod, że musimy spożywać materialne jedzenie. (...) Ludzie w rzeczywistości śpią. Nasz umysł jest znieczulony z powodu wszystkich trucizn. Te trucizny w jedzeniu znieczulają ludzki mózg, co uniemożliwia podejmowanie przez nas lepszych decyzji, oraz zatruwają komórki, abyśmy stali się chorzy i umarli. Zatem przestańcie jeść, zostańcie z głodem przez chwilę i wypełnijcie się praną, a potem dodajcie pranę gdy oddychacie, a potem trochę materialnego jedzenia. Nigdy nie jedzcie, kiedy jesteście głodni, a kiedy naprawdę jesteście głodni, umyjcie zęby, wypijcie wodę i tego typu rzeczy. To wszystko są sztuczki i każdy z nas musi znaleźć swój osobisty trik.

(...)

Wiele niemowląt, które przychodzą na tę planetę, jest gotowych do życia praną. To rodzice są tymi, którzy nie są gotowi. Jest wiele niemowląt, które odmawiają picia z matczynej piersi, a matki szaleją ze strachu, z niepokoju, z powodu braku informacji; i zmuszają dzieci do picia. Jeśli nie mogą zmusić ich do piersi, zmuszą je do butelki. Jest wiele dzieci, które przychodzą z tym nowym kodem przebudzonym w swych ciałach. Bo kiedy dusza zstępuje do tego fizycznego ciała, tworzy swoje własne fizyczne ciało. Kwestia dziedziczności i genetyki to jest bardzo mały procent. Dusza tworzy swoje ciało. Po pierwsze wybierze rodziców, połączenie dwóch rodziców, którzy będą pasować do jej programu, jej programu inkarnacji. Ale gdy dusza jest gotowa się inkarnować, pobudza kody, których będzie potrzebować. Ponieważ wszystkie kody są we wszystkich komórkach. Nie było żadnych zmian w formułach od milleniów. Są tam wszystkie możliwości, ale z wielu powodów są uśpione. Więc dusza, która przybywa, przebudzi w materii, w której będzie mieszkać, w swoim przyszłym ciele, przebudzi te kody, których będzie potrzebować, żeby zrealizować swój plan życia. Więc, nowe dzieci, które przybywają, myślą: „Zmieniam kod na praniczny, ponieważ mam zamiar żyć praną". (...) „

Więcej informacji o Szkole Świadomego Życia Reine-Claire Lussier znajdziecie na stronie:

http://www.ecole-de-vie-consciente.com


więcej informacji w pliku do pobrania

Reine-Claire Lussier - plik do pobrania
Copyright © Medytacyjne Stowarzyszenie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai w Polsce